Bal Karnawałowy

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych.
Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka – w takiej atmosferze bawiły się dzieci 31 stycznia 2024 roku podczas balu karnawałowego.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, motylki, piratów, strażaków, policjantów, Spider-Mana, Batmana, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Przedszkolaki z dumą prezentowały bajeczne stroje. Z wielką ochotą uczestniczyły w tańcach, zabawach i konkursach. Wystrój sali balowej wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Zabawa karnawałowa, animowana w dwóch grupach wiekowych – 3,4-latki oraz 5,6-latki – przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a dzieci z żalem opuszczały salę balową.

Zobacz zdjęcia: 3-4 latki oraz 5-6 latki