Wizyta funkcjonariuszy Policji

W poniedziałek, 28 listopada do naszego przedszkola zawitali wyjątkowi goście. Gościliśmy Policjantów z Komendy Powiatowej w Piasecznie, Panią sierż. szt. Wiolettę Domagała oraz st. asp. Zbigniewa Zająca. Tematem spotkania było przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa m.in. przechodzenie na drugą stronę jezdni, policyjny numer alarmowy, spotkanie osoby obcej, noszenie elementów odblaskowych i jeżdżenie w fotelikach z zapiętymi pasami. Poza tym przedszkolaki dowiedziały się z jakiego sprzętu funkcjonariusze korzystają w codziennej służbie i jak przebiega ich praca. Mogły także zobaczyć lizak i kajdanki. Na koniec dzieci otrzymały upominki w postaci odblasków. Dziękujemy za przypomnienie zasad bezpieczeństwa.