Życzenia Wielkanocne

„Bóg wszechmocny, Bóg natury, wyższy nad wszystkie twory,
Wstaje z grobu, kruszy mury nie zna żadnej zapory….”
Szanowni Rodzice


Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzymy, aby ten poranek niedzielny wielkanocny był pięknym czasem, aby przyniósł dużo radości, miłości, pokoju w sercu, zdrowia, życzliwości. Aby był przepełniony ciepłem rodzinnego spotkania podczas śniadania wielkanocnego. Życzymy, aby Chrystus Zmartwychwstały, który pokonał śmierć i zwyciężył świat, błogosławił i pozwolił doświadczyć Jego miłującej obecności. Niech umacnia swoją łaską i wspiera w duchowej walce o Jego panowanie w każdym naszym sercu. Życzymy owocnego przeżycia Triduum Paschalnego. Towarzyszmy Jezusowi podczas Jego osamotnieniu w ciemnicy, bądźmy na drodze krzyżowej i stańmy przy Nim na Kalwarii. Doceńmy sobotnią ciszę i adorację przy grobie Ukrzyżowanego.
Wesołego Alleluja!!!


Z darem modlitwy
Siostra Dyrektor, Siostry, Grono Pedagogiczne oraz Personel Przedszkola