Bal Wszystkich Świętych

W czwartek, dnia 28 października w naszym przedszkolu było jak w niebie. A to za sprawą Balu Wszystkich Świętych. Dzieci ubrały się w stroje nawiązujące do postaci różnych świętych. Tego dnia nie zabrało: św. Franciszka, św. Antoniego, św. Jana Pawła II, św. Piotra, św. Jadwigi, św. Floriana, św. Józefa i jeszcze wielu innych świętych. Oczywiście zanosimy różne prośby i błagania za wstawiennictwem tych świętych oraz prosimy o ich orędownictwo w niebie. Na balu nie mogło zabraknąć dobrej zabawy i tańca. Dzieci wesoło bawiły się przy dźwiękach muzyki, tańczyły i śpiewały poznane piosenki. Serdecznie dziękujemy RODZICOM za zaangażowanie w przygotowanie tak pięknych strojów. Bóg zapłać!!! A następny BAL już za rok!!!