Dzień Nauczyciela

14 października w Polsce to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty, ponieważ w tym dniu obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. W naszym przedszkolu Akademię z okazji tego dnia przygotowały sześciolatki Gwiazdki i Świetliki w piątek, 15 października. Każdy z uczestników otrzymał miły upominek, przygotowany również przez grupy sześciolatków. Dziękujemy nauczycielom, specjalistom i każdemu pracownikowi przedszkola za ogrom serca i troskę, jaki wkładają w przygotowanie małego dziecka do życia.  Za zapewnienie opieki, bezpieczeństwa i rozwoju we wszystkich sferach życia.

Życzymy niegasnącej i niekończącej pasji kształcenia młodego pokolenia oraz własnego rozwoju zawodowego. Wszystkiego najlepszego!!!