Msza Święta inauguracyjna

Dzień 17 września był szczególnym dniem dla każdego z nas, ponieważ wspólnie modliliśmy się w intencji Dzieci, Rodziców, Sióstr, Nauczycieli, Specjalistów, wszystkich Pracowników Przedszkola i ich Rodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo, światło Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej.

Eucharystii przewodniczył  ksiądz Stanisław, neoprezbiter z parafii św. Rocha w Jazgarzewie, który udzielił prymicyjnego błogosławieństwa na cały zbliżający się rok przedszkolny. Umocnieni łaską Bożą patrzymy z nadzieją w przyszłość i podejmujemy trud nauki, radość zabawy i sympatycznych spotkań. Życzymy sobie nawzajem realizacji pięknych pomysłów i wzajemnej współpracy. Wszystkiego najlepszego na ten nowy czas!!!