Spotkanie z kardynałem Stefanem Wyszyńskim

Ludzie mówią – czas to pieniądz. Ja mówię inaczej – czas to miłość. Pieniądz jest znikomy, a miłość trwa”
kard. Stefan Wyszyński

„Jednym z największych nieszczęść ludzkości jest pycha. Pycha sprawia, że człowiek jest mniej lub więcej ślepym”
Matka Elżbieta Róża Czacka

Dnia 10 września 2021 r. dzieci wzięły czynny udział w montażu słowno-muzycznym pt. „Kardynał Stefan Wyszyński – człowiekiem odważnym”. Poprzez śpiew pieśni pt.”Niezłomny Prymasie tysiąclecia” i recytację wierszy dzieci wraz z wychowawcami oddały hołd wielkiej osobowości jaką był Sługa Boży Kardynał Stefan Wyszyński. Wspominaliśmy też osobę Matki Elżbiety Róży Czackiej, która przez całe swe życie wierzyła głęboko, że ludzie niewidomi mają wyjątkowy dar przywracania wzroku duszy poprzez głoszenie Ewangelii osobom oddalonym od Boga.