Piknik Rodzinny

Jak co roku w doskonałych humorach spotkaliśmy się na przedszkolnym placu zabaw, aby wspólnie świętować drugą część obchodów Dnia Mamy i Taty - Piknik Rodzinny. Na ten dzień przygotowanych było mnóstwo atrakcji. Zabawę prowadził znany i lubiany Jaś Pociecha, który zapewnił świetną atmosferę podczas całego pikniku. Najpierw przygotował coś „dla ducha” - zabawę rozpoczął barwny korowód na czele którego szła Matka Boża z Ojcem Świętym Janem Pawłem II. Wspólna modlitwa rozpoczęła nasze spotkanie. Następnie były tańce, śpiewy i przepiękny pokaz baniek mydlanych. Na placu przygotowane były również atrakcyjne stoiska, w których nasi kochani rodzice serwowali różne smakołyki. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w organizację poszczególnych stoisk:

Maluszki - ciasta
Perełki - napoje,
Iskierki - lody,
Płomyczki-gofry,
Słoneczka - hot-dogi, malowanie twarzy,
Świetliki - swojskie jadło,
Promyczki - sałatki,
Gwiazdki - grill.

Dodatkowo można było skorzystać z Kącika Dobrej Książki i Loterii Fantowej. Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji.

Zobacz zdjęcia

Ogłoszenia

  • Zapraszamy nauczycieli do współpracy +

    Serdecznie zapraszamy nauczycieli wychowania przedszkolnego do podjęcia współpracy z naszym przedszkolem.

    pdfZobacz szczegóły300.37 KB

  • 1

hands

Myśl na dzień dobry

„Ciesz sie każdą chwilą, abyś potem nigdy nie żałował, że utraciłeś młodość. Każdemu etapowi życia Pan przypisał właściwe mu niepokoje.”
Paulo Coelho

Odwiedzający

2154414
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie dni
351
1698
6281
6281
50394
65504
2154414

Prognoza na dziś
456

3.43%
13.39%
79.85%
0.25%
0.27%
2.81%
Online (przez ostatnie 15 minut):7

Twoje IP:44.222.218.145