Piknik Rodzinny

Jak co roku w doskonałych humorach spotkaliśmy się na przedszkolnym placu zabaw, aby wspólnie świętować drugą część obchodów Dnia Mamy i Taty - Piknik Rodzinny. Na ten dzień przygotowanych było mnóstwo atrakcji. Zabawę prowadził znany i lubiany Jaś Pociecha, który zapewnił świetną atmosferę podczas całego pikniku. Najpierw przygotował coś „dla ducha” - zabawę rozpoczął barwny korowód na czele którego szła Matka Boża z Ojcem Świętym Janem Pawłem II. Wspólna modlitwa rozpoczęła nasze spotkanie. Następnie były tańce, śpiewy i przepiękny pokaz baniek mydlanych. Na placu przygotowane były również atrakcyjne stoiska, w których nasi kochani rodzice serwowali różne smakołyki. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w organizację poszczególnych stoisk:

Maluszki - ciasta
Perełki - napoje,
Iskierki - lody,
Płomyczki-gofry,
Słoneczka - hot-dogi, malowanie twarzy,
Świetliki - swojskie jadło,
Promyczki - sałatki,
Gwiazdki - grill.

Dodatkowo można było skorzystać z Kącika Dobrej Książki i Loterii Fantowej. Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji.

„Mądrość ludzi jest szaleństwem w oczach Boga. Jeśli posłuchamy głosu dziecka, które mieszka w naszej duszy, oczy nasze znowu nabiorą blasku.”
Paulo Coelho

Twoje IP:18.226.17.86