Wakacje! :)

Serdecznie DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM za aktywny udział w różnych formach współpracy. Za zaangażowanie, trud i wysiłek podjęty na rzecz rozwoju dzieci i placówki. Każdy najmniejszy gest pomocy był cennym darem dla wszystkich dzieci z naszego przedszkola.
Dziękując za cały rok przedszkolny, pełen wrażeń i sukcesów PRAGNIEMY ŻYCZYĆ WSZYSTKIM słonecznych, bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku, wspaniałych przygód, spotkań z ciekawymi ludźmi i wielu niezapomnianych chwil i przeżyć.
SZCZĘŚĆ BOŻE

Siostra Dyrektor, Siostry, Grono Pedagogiczne i Personel Przedszkola

Słoneczka i Płomyczki na wycieczce

19 czerwca 6- latki wybrały się na ostatnią wspólną wycieczkę. Wyjazd do Grzybowa, wsi  gdzie znajduje się gospodarstwo ekologiczne pozwolił dzieciom poznać pracę rolnika oraz wytwory tej pracy. Dzieci uczestniczyły w pieczeniu chleba w biopiekarni, a przy tym zdobywały wiedzę o zbożach.

Msza Święta na zakończenie roku szkolnego

14 czerwca, w piątek odbyło się uroczyste zakończenie roku przed szkolnego 2018/2019. Msza Święta dziękczynna za cały rok pracy i zabawy rozpoczęła się o 15.30. Po Mszy św. absolwenci przedszkola otrzymali poświęcone medaliki a następnie wszystkie grupy udały się do swoich sal, gdzie odbyło się wręczenie dyplomów.

• Bal Wszystkich Świętych +

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na Bal Wszystkich Świętych.

Zobacz harmonogram

Człowiek najbardziej upadania się do Boga wówczas, gdy innym wyświadcza dobrodziejstwa.
Św. Jan Chryzostom

Twoje IP:3.236.253.192