Boże Narodzenie 2022

Szanowni Rodzice

Liturgia wyjątkowej nocy - Pasterki - mówi nam o narodzeniu Syna Bożego. Jasełka, które oglądaliśmy z wielkim wzruszeniem na deskach przedszkolnej sceny w wykonaniu naszych małych, utalentowanych aktorów wprowadziły w klimat wyjątkowej nocy, tej sprzed dwu tysięcy lat.
Wielka Tajemnica Wiary i Prawda, że tamtej nocy Odwieczne Słowo stało się Ciałem i zamieszkało wśród nas.
Syn Boży stał się człowiekiem, abyśmy mogli stać się dziećmi Bożymi.
„Bóg się narodził i przyniósł nam pokój”.
Otwórzmy nasze serca na Boga, na Pokój, który On nam daje,
który przemienia nas od wewnątrz i czyni nas nowymi ludźmi.
Prośmy dziecię Jezus, Księcia Pokoju niech obdarza nas wszystkich pokojem serca, szczerą miłością, serdecznym spojrzeniem,
które dostrzega drugiego człowieka.
Wypraszajmy także pokój dla naszych rodzin, naszej Ojczyzny i całego świata.
Życzymy, aby te nadchodzące Święta Narodzenia Pańskiego upływały w radości, zdrowiu, spokoju, aby wypełnione były obfitością Bożego błogosławieństwa.
Wyrażamy niezmierną wdzięcznoś
szanownym Państwu za życzliwość i serdeczność, za wszelką pomoc na rzecz dzieci w przedszkolu, za włączanie się we wszelkie imprezy przedszkolne, konkursy, uroczystości czy akcje. Serdecznie dziękujemy.
Szczęść Boże!!!

Z darem modlitwy
Siostra Dyrektor, Siostry, Grono Pedagogiczne
oraz Personel Przedszkola

• Gimnastyka i piłka nożna +

W dniach: 2 luty (czwartek), 3 luty (piątek) 9 luty (czwartek), 10 luty (piątek) odbędzie się gimnastyka i piłka nożna z trenerem Michałem.
    Wyjaśnienie – zajęcia przypadające w okresie ferii zimowych przełożone są na 3 i 10 lutego.

„Ciesz sie każdą chwilą, abyś potem nigdy nie żałował, że utraciłeś młodość. Każdemu etapowi życia Pan przypisał właściwe mu niepokoje.”
Paulo Coelho

Twoje IP:44.211.239.1